Logi sisse

Sisene parooliga

Credit24 parooliga on kõige mugavam siseneda. Kui oled eelnevalt registreerinud Credit24 parooli, siis trüki oma isikukood ja parool allolevasse vormi. Kui Sul ei ole veel parooli, vajuta allolevale lingile "Registreeri". Sisse saad logida ka ID-kaardi, Mobiil-ID ja Pangalingi abil


Sul ei ole parooli? Registreeri

Sisene ID-kaardiga

Enne sisselogimist veendu, et ID-kaardi lugeja on arvutiga ühendatud ja ID-kaart lugejasse sisestatud. Vajuta allolevale nupule "SISENE" ja trüki avanevasse lahtrisse PIN1 kood. Sisse saad logida ka Parooli, Mobiil-ID ja Pangalingi abil.

Sisene mobiiliga

Siseneda saad kehtiva Mobiil-ID'ga. Sisesta oma mobiiltelefoni number ilma riigikoodita. Ekraanile ilmub kontrollkood, mis saadetakse samal ajal ka Sinu mobiilile. Veendu, et Sinu mobiilile saadetud kontrollkood on sama, mida näed siin ekraanil, siis vajuta telefonis OK. Seejärel avaneb telefonis võimalus sisestada PIN1 kood.

Kui sul veel ei ole Mobiil-ID'd, pöördu teenusega liitumiseks oma mobiilioperaatori poole. Täpsemat infot Mobiil-ID kohta leiad siit. Sisse saad logida ka Parooli, ID-kaardi ja Pangalingi abil.

Sisene pangalingiga

Kui oled Swedbanki, Danske panga või LHV panga klient, on Sul võimalik pangalingi abil siseneda. Selleks kliki sobivale pangaikoonile. Sisse saad logida ka Parooli, ID-kaardi ja Mobiil-ID abil.


Pärast internetipanka sisenemist, vajuta nupule "Saadan andmed teenusepakkujale".


Sul ei ole parooli? Registreeri